Smartsupp Live Chat

+36 (33) 555-435      info@dekormunka.hu     H-P: 8-16:00     Írjon nekünk!

40,000 Ft alatt 2000 Ft (bankkártyás fizetés), 2500 Ft (utánvét), felette ingyenes a házhoz szállítás!

Kosár 0 Termék a kosárban 0 Ft értékben Irány a kosár >
ONLINE MARKETING MUNKATÁRS/WEBSHOP MANAGER (2024)

Keressük  fiatalos csapatunk új tagját!

Ha jártas vagy az Online marketing világában, tapasztalattal és kellő tudással rendelkezel a Google Ads kampányok kezelésében, weboldalak, webáruházak menedzselésében, érdekel a Social média, akkor jelentkezz!

Foglalkoztatás módja

Főállású, 8 órás munkaviszony

Feladatok

Blogírás

Hírlevél kampányok kezelése

google ads kampányok kezelése

Online arculat fejlesztése

dekormunka.hu weboldal folyamatos fejlesztése, frissítése

dekormunka.hu webshop kezelése

dekormunka.hu facebook , instagram oldalainak kezelése

dekormunka.hu youtube csatornájának kezelése, videók készítése

Tik Tok felület kezelése, videók készítése

Online értékesítés támogatása

Feltételek

Legalább középfokú vagy felsőfokú végzettség

Szakirányú végzettség, tapasztalat

Google Ads tapasztalat

Social média tapasztalat

"B" kategóriás jogosítvány

Angol társalgás szintű nyelvismeret

Haladó számítógépes ismeret

Kiváló kommunikációs készség

Joomla rendszer ismerete

Előnyök

Grafikai programok ismerete

videószerkesztő programok ismerete

egyéb idegennyelvek ismerete

nyomdai tapasztalat

PHP, MYsql, CSS programozói ismeretek

Fizetési igény megjelölésével a jelentkezésedet az alábbi e-mail címre várjuk:

Webáruházunkban és üzletünkben kényelmesen, bankkártyával is fizethet!